úterý 10. prosince 2013


Já tedy zrovna nejsem typ, co by potřeboval hledat další výhody na nakupování vánočních dárečků, mě totiž nějvíc těší to, že udělám někomu radost. Ale přece jen, když jsem se včera vrátila z měnších vánočních nákupů a dala na jendu hromadu věcičky, které jsem si za poslední týden koupila, měla jsem takovou radost, jakoby už byl Štědrý den.
Tak rozklikněte článek a podívejte se, co mi dokáže udělat nesmírnou radost :-)

 Tady vidíte kompletní sbírku, kterou jsem si nashromáždila při vánočních nákupech. Většinou si totiž v obchodě řeknu: "Nekupuj si to! Pořád si něco kupuješ a už to nemáš ani kam dát!". Ale takhle, když vybírám x-věcí pro ostatní, se to zdá jak jedna maličká drobnůstka, a to se přece smí, nebo ne? :-)

Uplně největší radost mi udělala má zakládající si sbírka YC! Dlouho jsem odolávala a říkala si, že nebudu kupovat tak drahou svíčku, že mi ji třeba přinese Ježíšek. Ale dnes, když jsem je tam viděla, řekla jsem si dost! Vždyť koupit si voňavoučké vosky, které stojí stejně jako běžná svíčka, a vydrží stejně dlouhou dobu vonět, ba možná lépe, tak ty přece musím mít! A tak jsem hned koupila 3 různé vůničky a běžela po městě sehnat nejkrásnější vánoční aromalampu! A mám jí, juch! Snad se vám taky líbí :-) A tedy, jak jsem se tam tak prohrabovala a ke všemu čichala, celý včerejší den mi voněly ruce tak jako nikdy! A když jsem večer první zkusila, provoněl mi celý byt, jako vážně :-) (celkem za 257 kč)


 Raznici na bordury, jejíž motivy jste mohli vidět už v minulých článcích :-) (249kč)


Nakupovala jsem kamarádkám kosmetické drobnosti a tuhle skvělou řasenku, která na řasách vypadá naprosto přirozeně a skvěle... a tyhle dva super blýskavé vánoční laky, jsem tam prostě nemohla nechat! Kort, když stáhli jen 29 korun!!!

Vánoční drobnosti pro krásnější byt :-)a samozřejmě vánoční ubrousky, tyhle infantilní mají v Tescu asi za 20 korun :-)


To nejkrásnější tekuté mýdlo, co mohli v DM-ku mít! Jak voní ještě nevím :-) hlavně, že skvěle vypadá :-D (59kč)


 Jestli chodíte na poštu a viděli jste tam v nabídce ,,stromečky do auta,, tak rozhodně kupte perníčkového sněhuláčka! Koupila jsem ho koncem minulého týdne a voněl mi v celém obýváku, a voní ještě teď, jen to přes YC vosk neni tolik cítit =D (25kč)


Nejprve jsem myslela, že to dám jako výzdobu do okna synovcovi, ale ten by na to chtěl pořád sahat a tak nezbylo, než tím ozdobit zrcadla :-D


A co vy? Zvládáte nic nekupovat, nebo si dovolíte sáhnout pro tu ,,jednu,, drobnost? :-)

11 komentářů :

 1. Taky bych si to koupila ! je to hezounkyy :)

  OdpovědětVymazat
 2. Všetko by sa mi páčilo :) máš pekný blog :)) a tie vločky sú paradne

  OdpovědětVymazat
 3. to sú úchvatné drobnôstky!
  inak, ak sa môžem opýtať, odkiaľ sú tie krásne servítky s tučniakom? :).

  Kejmy ♥.

  OdpovědětVymazat
 4. Já naštěstí zatím nenakupuju - mám příští týden 3 zkoušky a navíc jsem nemocná :( No ale ten víkend před Vánoci se asi neudržím :D

  OdpovědětVymazat
 5. Oblíbila jsem si nákupy v Tchibu ! :) Já mám zatím nakoupené jenom tři dárky - ještě mě to nejdůležitější čeká :)

  http://nicolexs.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 6. Tá sviečka je super aj tie rozkošné servítky + som nový follower:)

  http://julca-fashion.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 7. ty vločky, co tu celou dobu padají, jsou kouzelné ^^

  OdpovědětVymazat
 8. To je roztomilost sama! Mám z tebe totální vánoční náladu!

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář a doufám, že brzy zase přijdete :-)